Сумка жіноча чорна прямокутна сумочка натуральна замша+екошкіра

975 ₴
- В наявності
- Код: 83846-1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка жіноча чорна прямокутна сумочка натуральна замша+екошкіра
Розміри сумки: 28х22х11см
Довжина ременя 124 см
Характеристики:
Матеріал – натуральна замша+екошкіра
Кількість відділень - 1
Позаду кишеня на блискавці.
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина плечового ременя | 1240 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 975 ₴







