Жіноча сумка через плече сумочка модна кроссбоді коричнева екошкіра

640 ₴
- Немає в наявності
- Код: D369-420/2
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка через плече сумочка модна кроссбоді коричнева екошкіра
Відправка Новою і Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Маленька жіноча сумочка через плече, виготовлена з якісної екошкіри. У сумочки одне відділення на блискавці. Всередині відкрита кишеня і кишеня на блискавці.
Попереду та ззаду кишеня на блискавці.
- Розмір сумочки: ширина внизу 23 см, висота 16см, глибина 9см
- Максимальна довжина ременя 135 см.
- Довжина 41 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Довжина ручок | 410 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Овальна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 640 ₴







