Жіноча шкіряна сумка на широкому ремені сумочка моко натуральна шкіра

1 050 ₴
- Немає в наявності
- Код: D368-3
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумка на широкому ремені сумочка моко натуральна шкіра
Розміри сумки: 20х16х8см
Довжина ременя 135 см
Характеристики:
Матеріал – натуральна шкіра
Кількість відділень – 1
Попереду і ззаду кишеня на блискавці.
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Мокко |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 1 050 ₴






