Жіноча шкіряна сумка на широкому ремені сумочка чорна натуральна шкіра

960 ₴
- Немає в наявності
- Код: D379-1/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумка кросбоді сумочка чорна натуральна шкіра
Розміри сумки: 23х18х7см
Довжина ременя 143 см
Характеристики:
Матеріал – натуральная шкіра
Кількість відділень – 2
Попереду і позаду кишеня на блискавці
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 1430 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 75 мм |
- Ціна: 960 ₴








