Жіноча шкіряна сумка через плече кроссбоді чорна натуральна шкіра

1 450 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0267-1030/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумка через плече кроссбоді чорна натуральна шкіра
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильна шкіряна сумочка з широкою ручкою і довгим ремінцем. Виконана з натуральної шкіри попереду з тисненням пітон. У сумочки три відділення: основне на блискавці і два відділення на магнітах. Всередині відкрита кишеня і кишеня на блискавці.
Висота ручки- 15 см
Довжина ремінця - 150 см
Розміри сумочки: 27 см ширина, 23 см висота, 12 см глибина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 3 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 1 450 ₴







