Маленька жіноча сумка сумочка на широкому ремені біла екошкіра

790 ₴
- Немає в наявності
- Код: D364-560/3
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленька жіноча сумка сумочка на широкому ремені біла екошкіра
Відправка Новою й Укрпоштою
Наложений платіж Новою поштою по передоплаті 150 грн.
Новинка!
Маленька жіноча сумочка через плече, виготовлена з матової екошкіри. У сумочки два основні відділи на блискавці. Всередині відкрита кишеня та кишеня на блискавці.
Розміри сумочки: висота - 13,5 см, ширина - 20см, глибина - 8см.
Широкий ремінь 130см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 135 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 790 ₴





