Жіноча шкіряна сумка кросбоді сумочка зелена натуральна шкіра

1 050 ₴
- В наявності
- Код: D363-650/3
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумка кросбоді сумочка зелена натуральна шкіра
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Маленька жіноча сумкочка, виконана з натуральної шкіри з характерним структурним малюнком. Сумочка має одне відділення на блискавці, всередині відкрита кишеня і кишеня на блискавці.
На лицьовій стороні кишеня на магниті, на зворотній стороні кишеня на блискавці.
У комплекті довгий знімний ремінь на карабінах. Довжина 135 см.
Розміри сумочки: 21 х 16 х 9 см.
Виробництво Україна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 1 050 ₴







