Маленька чорна сумка із замшею модна сумочка натуральна замша+екошкіра

920 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7887-685/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленька чорна сумка із замшею модна сумочка натуральна замша+екошкіра
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Відправка наложеним платежем по передоплаті 150 грн.
Невелика жіноча сумочка через плече, виконана з якісної екошкіри та натуральної замші. У сумочки два відділення, кожне під своєю блискавкою. Всередині відкрита кишеня та кишеня на блискавці. На звороті кишеня на блискавці.
Попереду кишеня під двома вертикальними блискавками.
- Розмір сумочки: ширина 23 см, висота 19 см, глибина 10 см
- У комплекті довгий ремінь - 135 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Комбінований |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 920 ₴





