Жіноча сумка чемоданчик кросбоді молодіжна чорна екошкіра

695 ₴
- Немає в наявності
- Код: D356-425/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка чемоданчик кросбоді молодіжна чорна екошкіра
Відправка Новою та Укрпоштою
Наложений платіж новою поштою по передоплаті 150 грн.
Лаконічна сумочка чемоданчик - те, що потрібно для стильного образу!
Сумочка виконана з якісної приємної на дотик екошкіри. Має два відділення з підкладкою на блискавці, всередині відкрита кишеня і кишеня на блискавці.
На зворотному боці кишеня на блискавці.
- У комплекті довгий знімний ремінь 130 см.
- Розміри сумочки: висота - 17см, ширина 22 см, глибина - 9см.
- Виробництво: Фабричний Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 695 ₴






