Жіноча сумочка з ручкою ланцюжком елегантна чорна екошкіра

695 ₴
- Немає в наявності
- Код: d353-485/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумочка з ручкою ланцюжком елегантна чорна екошкіра
- Відправляємо Новою та Укрпоштою
- Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Шикарна новинка! Невелика жіноча сумочка з ланцюжком - вишукана та класична модель на всі часи!
Сумка виконана із структурної екошкіри, має два відділення з підкладкою на блискавці. Всередині відкрита кишеня та кишеня на блискавці.
Позаду кишеня на блискавці.
Розміри сумочки: 25 см ширина по дну, 17см висота, 9,5 см глибина. Довжина ременя - 120 см. Довжина ручки-ланцюжка 30 см (знімна).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Довжина ручок | 300 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 695 ₴









