Жіноча сумка через плече сумочка на широкому ремінці чорна екошкіра

780 ₴
- Немає в наявності
- Код: D350-1-485/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка через плече сумочка на широкому ремінці чорна екошкіра
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Відправка наложеним платежем по передоплаті 150 грн.
Маленька жіноча сумочка через плече, виконана з матової екошкіри. У сумочки одне відділення з підкладкою на блискавкці. Всередині кишеня на блискавці та відкрита кишеня.
Попереду кишеня на блискавці. На звороті відкрита кишеня.
- Розмір сумочки: ширина 20 см, висота 13 см, глибина 8 см
- В комплекті довгий ремінь 125 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Зовнішня кишеня без застібки, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 780 ₴







