Жіноча сумочка сумка на довгому ремені сіра екошкіра

990 ₴
- В наявності
- Код: D325-5/3
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумочка сумка на довгому ремені сіра екошкіра
Розміри сумки 26х18х11см
Висота ручок – 11см
Характеристики:
Матеріал – екошкіра
Кількість відділень – 2
Позаду кишеня на блискавці.
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Овальна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Сірий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 990 ₴







