Жіноча маленька сумочка з ланцюжком чорна екошкіра

620 ₴
- Немає в наявності
- Код: d346-400/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча маленька сумочка з ланцюжком чорна екошкіра
- Відправляємо Новою та Укрпоштою
- Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Шикарна новинка! Маленька жіноча сумочка з ланцюжком - вишукана та класична модель на всі часи!
Жіноча сумочка-клатч з ручкою-ланцюжком - модель для справжніх модниць! Сумка виконана з гладкої екошкіри, має одне відокремлення з перегородкою без підкладки на блискавці.
Додатково закривається магнітний клапан.
Розміри сумочки: 22 см ширина дном, 14 см висота, 8,5 см глибина. Довжина ременя - 130 см. Довжина ручки-ланцюжка 40 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Довжина ручок | 400 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 85 мм |
- Ціна: 620 ₴









