Жіноча сумка невелика кросбоді стильна чорна екошкіра

900 ₴
- Немає в наявності
- Код: 20111-680/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка невелика кросбоді стильна чорна екошкіра
Відправка Новою та Укрпоштою
Наложений платіж новою поштою по передоплаті 150 грн.
Лаконічна сумочка кросбоді - те, що потрібно для стильного образу!
Сумочка виконана з якісної приємної на дотик екошкіри. Має два відділення з підкладкою під двома блискавками, всередині відкрита кишеня і кишеня на блискавці.
- У комплекті довгий знімний ремінь 128 см.
- Розміри сумочки: висота - 17 см, ширина 24 см, глибина - 12см.
- Виробництво: Фабричний Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина плечового ременя | 1280 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 2 основних, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 900 ₴








