Жіноча сумка-мешок велика стильна красива червона екошкіра

830 ₴
- Немає в наявності
- Код: D683-6/3
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка-мешок велика стильна красива червона екошкіра
Розміри сумки: 30х28х13см
Висота ручки – 22см
Довгий ремінт 125 см
Характеристики:
Матеріал – Екошкіра
Кількість відділень – 2
Позаду кишеня на блискавці.
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Червоний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина ручок | 650 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 830 ₴








