Жіноча велика сумка стьобана містка сіра леопардова плащівка

550 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5159-350/2
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча велика сумка стьобана містка сіра леопардова плащівка
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильна новинка!
Містка модна сумка з якісної стьобаної плащової тканини. Має одне відділення на блискавці, всередині кишеня на блискавці.
Розміри: 32 см ширина по дну, 46 см ширина вгорі, 32 см висота, 12 см дно.
Висота ручок 27 см. Без довгого ременя.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Довжина ручок | 270 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Тканина |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 110 мм |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 550 ₴



