Замшева жіноча сумка середня чорна натуральна замша+шкірзам

820 ₴
- Немає в наявності
- Код: D682-1-580/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Замшева жіноча сумка середня чорна натуральна замша+шкірзам
Відправка Новою і Укрпоштою щодня
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Зручна жіноча сумка на кожен день, виконана з натуральної замші та якісного шкірозамінника. Сумка має одне відділення на блискавці з підкладкою. Всередині відкрита кишеня та кишеня на блискавці.
Попереду та на звороті кишені на блискавці.
Розміри: ширина по дну 28 см, висота посередині 22 см., Дно 10см. Ремінець до 140 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Довжина плечового ременя | 1400 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Комбінований |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 820 ₴






