Сумка жіноча середня зручна сумочка шоколадна лазерна екошкіра

880 ₴
- Немає в наявності
- Код: D681-640/2
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка жіноча середня зручна сумочка шоколадна лазерна екошкіра
Відправка Новою і Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Новинка!
Жіноча сумочка через плече, виготовлена з якісної лазерної екошкіри. У сумочки одне відділення з підкладкою на блискавці. Всередині перегородка на блискавці, відкрита кишеня та кишеня на блискавці.
По боках вертикальні кишеньки на блискавці. Попереду та на звороті кишені на блискавці.
Розміри сумочки: висота – 27 см, ширина 30 см, глибина – 13см. Висота ручки – 23см.
Довжина ременя – 130 см
Зроблено з любов'ю в Україні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний, Перегородка на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 130 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Шоколадний |
- Ціна: 880 ₴








