Сумка жіноча коричнева середня сумочка класична шкірзам

770 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0551-540/3
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка жіноча коричнева середня сумочка класична шкірзам
Відправка Новою і Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Невелика жіноча сумочка лаконічної прямокутної форми, виготовлена з якісного шкірозамінника. Сумочка має одне відділення на блискавці з підкладкою. Всередині кишеня для телефону і кишеня на блискавці.
Позаду кишеня на блискавці.
У комплекті довгий ремінь 150 см.
Розміри сумочки: висота - 22 см, ширина - 28 см, глибина - 12 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 770 ₴




