Жіноча сумка велика формат А4 стильна чорна шкірзам

790 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0556-550/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка велика формат А4 стильна чорна шкірзам
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Містка жіноча сумка, виконана з якісного структурного шкірозамінника. Має одне відділення із підкладкою, яке закривається на клапан із замочком. Всередині відкрита кишеня та кишеня на блискавці.
Розміри: Ширина дном 35 см. Висота 31 см. Дно 16 см.
У комплекті нерегульований ремінь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 160 мм |
- Ціна: 790 ₴








