Жіночий рюкзак сумка-рюкзак під рептилію червоний екошкіра

840 ₴
- В наявності
- Код: 0552-540/2
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий рюкзак сумка-рюкзак під рептилію червоний екошкіра
Стильний модний жіночий рюкзак, виконаний з екошкіри з тисненням під рептилію спереду та гладкої екошкіри сзаду. Рюкзак має одне відділення на блискавці з підкладкою. Усередині перегородка на блискавці, відкрита кишеня і кишеня на блискавці.
На лицьовій стороні кишеня на магніті. На зворотному боці (на спинці) кишеня на блискавці.
Розмір рюкзака: 28 см ширина по дну, 30 см висота, 11,5 см глибина. Плечові лямки регулюються, можна носити як сумку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 12 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 28 см |
- Ціна: 840 ₴





