Рюкзак жіночий міський молодіжний модний чорний сумка-рюкзак натуральна замша+шкіра

770 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2031-410/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак жіночий міський молодіжний модний чорний сумка-рюкзак натуральна замша+шкіра
Відсилання Новою й Укрпошта щодня, номер ТТН відправляємо наступного дня.
Накладений платіж за передоплатою 150 грн.
Стильний жіночий рюкзак, який можна носити як сумку — невіддільна частина гардероба кожної модниці.
Характеристики рюкзака 2031:
Виготовлений із якісного структурного шкірозамінника, клапан — натуральна замша;
Одне відділення з підкладкою на блискавці;
Усередині кишеня для телефона і дві кишені на блискавці; На зворотному боці кишеня на блискавці; Можна носити як сумку.
Розміри рюкзака: 26 см ширина, 30 см висота, 10 см глибина.
Усі кольори цієї моделі дивіться тут: https://seveni.com.ua/site_search?search_term=2031
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 10 см |
| Кишені | Задній |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | натуральна замша + кожзам |
- Ціна: 770 ₴





