Жіноча сумка стьобана кросбоді класична чорна екошкіра

620 ₴
- Немає в наявності
- Код: D342-400/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка стьобана кросбоді класична чорна екошкіра
Відправка Новою та Укрпоштою
Оплата після передоплати 150 грн.
Новинка!
Класична жіноча сумочка через плече, виконана зі стьобаної екошкіри. Сумочка має три відділення з підкладкою під однією блискавкою. Всередині відкрита кишеня та кишеня на блискавці.
На зворотному боці кишеня на блискавці.
Розміри сумочки: висота – 18 см, ширина 28 см, глибина – 6см.
У комплекті регульований ремінь, довжина 135см.
Довжина знімної ручки 64см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 3 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 620 ₴






