Жіноча сумка невелика кросбоді модна чорна екошкіра

820 ₴
- Немає в наявності
- Код: D333-585/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка невелика кросбоді модна чорна екошкіра
Відправка Новою та Укрпоштою
Наложений платіж новою поштою по передоплаті 150 грн.
Лаконічна сумочка кросбоді - те, що потрібно для стильного образу!
Сумочка виконана з якісної приємної на дотик екошкіри. Має два відділення з підкладкою під двома блискавками, всередині відкрита кишеня і кишеня на блискавці.
Попереду дві кишені на блискавці, ззаду кишеня на блискавці.
- У комплекті довгий знімний ремінь 130 см.
- Розміри сумочки: висота - 18 см, ширина 26 см, глибина - 12см.
- Виробництво: Фабричний Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 820 ₴









