Красива жіноча сумка саквояж з ланцюгом моко екошкіра

850 ₴
- Немає в наявності
- Код: D331-560/2
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Красива жіноча сумка саквояж з ланцюгом моко екошкіра
Відправка Новою і Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Класика! Сумочка, з якої ви будете виглядати стильно і сучасно кожен день! Крім того, вона дуже містка!
Сумочка виконана з якісної екошкіри. У сумки одне відділення на блискавці, ділиться навпіл перегородкою на блискавці. Усередині кишеню на блискавки і відкрита кишеня.
На зворотному боці сумки кишеня на блискавці.
У комплекті йде довгий знімний ремінь (довжина регулюється) та ручка-ланцюг (знімна).
Розміри: довжина 26,5см, висота 23см, ширина 12 см.
Висота ручок 14 см, довжина ременя 125 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 265 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Саквояж |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Мокко |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 850 ₴







