Жіноча сумка на плече з клатчем комплект міська моко шкірзам

720 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2512-490/4
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка на плече з клатчем комплект міська моко шкірзам
- Відправка Новою та Укрпоштою
- Відправка наложеним платежем Новою поштою з передоплатою 150 грн
Стильна містка жіноча сумка, комплект із клатчем, виготовлений з якісного структурного шкірозамінника. Сумка має один основний відділ на блискавці без підкладки. Всередині кишеня зі шкірозамінника та знімна косметичка, яку можна носити як клатч. Довгий ремінець із ланцюжком можна пристібати як до сумки, так і до косметички. Фурнітура золото.
- Розміри сумки: 28 см ширина внизу. 33 см ширина вгорі. 26 см висота. 13 см глибина.
- Розмір клатча: 18*18*10см.
- У комплекті знімний нерегульований плечовий ремінь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Мокко |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 720 ₴









