Замшева жіноча сумка комбінована чорна модна замша+шкірзам

950 ₴
- Немає в наявності
- Код: 61729-695/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Замшева жіноча сумка комбінована чорна модна замша+шкірзам
Відправка Новою та Укрпоштою
Наложений платіж за передоплатою 150 грн.
Зручна жіноча сумка на щодень, виготовлена з натуральної замші та якісного шкірозамінника. Сумка має два відділення, кожне під своєю блискавкою з підкладкою. Всередині відкрита кишеня та кишеня на блискавці.
Попереду дві кишені на блискавці. На зворотному боці кишеня на блискавці.
Розміри: ширина внизу 34 см, ширина вгорі — 36 см висота посередині 24 см, дно 12 см. Плечова ручка завдовжки 35 см, ремінець до 112 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Довжина плечового ременя | 1120 мм |
| Довжина ручок | 350 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Комбінований |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 950 ₴








