Невелика жіноча сумка мішок зі стразами стильна моко замша + кокоса

1 330 ₴
- Немає в наявності
- Код: 24205-1030/2
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невелика жіноча сумка мішок зі стразами стильна моко замша + кокоса
Відсилання Новою й Укрпошта
Накладний платіж по передоплаті 150 грн.
Гарна жіноча сумочка м'якої форми, виготовлена з натуральної замші, прикрашеної стразами та якісної екошкіри. Сумка має одне відділення на блискавці з підкладкою. Усередині дві кишені на блискавці та відкрита кишеня.
На зворотному боці кишеня на блискавці.
З боків сумочки кишені на блискавці.
Розміри: 24,5 см ширина по дну, 29 см ширина по верху, 22 см висота, 11,5 см глибина. Довжина ручки — 36 см. Довжина ременя 126 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Довжина плечового ременя | 1260 мм |
| Довжина ручок | 360 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Комбінований |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Мокко |
| Ширина | 115 мм |
- Ціна: 1 330 ₴









