Жіноча сумка містка комбінована чорна натуральна замша+екошкіра

1 090 ₴
- Немає в наявності
- Код: 25406-1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка містка комбінована чорна натуральна замша+екошкіра
Розміри сумки 29х27х12см
Довжина ручки – 51см
Довжина ременя 130 см
Характеристики:
Матеріал – натуральна замша+екошкіра
Кількість відділень – 3
Попереду та позаду кишені на блискавці.
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина ручок | 510 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 090 ₴









