Жіноча чорна сумка-валізатор невелика сумочка натуральна замша + кокоса

920 ₴
- Немає в наявності
- Код: 88883-695/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча чорна сумка-валізатор невелика сумочка натуральна замша + кокоса
Вирушаємо Новою й Укріплятою
Накладний платіж по передоплаті 150 грн.
Невелика жіноча сумочка через плече, виготовлена з якісної екошкіри та натуральної замші. У сумочки одне відділення на блискавці. Всередині відкрита кишеня та кишеня на блискавці.
Спереду та на зворотному боці кишеня на блискавці.
- Розмір сумочки: ширина 27 см, висота 18 см, глибина 10 см
- У комплекті довгий ремінь — 140 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Довжина плечового ременя | 1400 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Комбінований |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 920 ₴








