Жіноча містка сумка красива модна чорна лазерна екошкіра

880 ₴
- Немає в наявності
- Код: D664-650/5
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча містка сумка красива модна чорна лазерна екошкіра
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильна новинка!!!
Дуже зручна за своєю формою і містка сумка - прекрасний вибір для будь-якої пори року, коли хочеться взяти з собою сумочку побільше. Модель виконана з лазерної екошкіри, неймовірно приємної на дотикі У сумки одне відділення на блискавці, всередині перегородка на блискавці, відкрита кишеня і кишеня на блискавці.
На звороті кишеня на блискавці.
Розмір сумки 32х26х12см. Висота ручок 23см. Довжина ременя до 125 см..
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний, Потайна кишеня на блискавці, Перегородка на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 880 ₴







