Красива жіноча сумка елегантна стильна чорна екошкіра

920 ₴
- Немає в наявності
- Код: 63917-1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Красива жіноча сумка елегантна стильна чорна екошкіра
Розміри сумки: 32х20х15см
Довжина ручок – 28см
Довжина ременя 127 см
Характеристики:
Матеріал – екошкіра
Кількість відділень – 1
Без зовнішніх кишень
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Довжина плечового ременя | 1270 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 920 ₴









