Жіноча чорна сумка середня сумочка натуральна замша+екошкіра

950 ₴
- Немає в наявності
- Код: 78356-765/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча чорна сумка середня сумочка натуральна замша+екошкіра
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Відправка наложеним платежем по передоплаті 150 грн.
Невелика жіноча сумочка через плече, виконана з екошкіри та натуральної замші. У сумочки одне відділення з підкладкою на блискавці, усередині перегородка на блискавці та бічні кишеньки.
Попереду 2 кишені на блискавці, позаду кишеня на блискавці.
Розмір сумочки: ширина 26 см, висота 17 см, глибина 9 см
У комплекті довгий текстильний ремінь – 136 см.
Довжина плетеної ручки - 58см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Довжина плечового ременя | 1360 мм |
| Довжина ручок | 580 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
- Ціна: 950 ₴









