Маленька жіноча сумка стьогана сумочка на широкому ремені чорна екошкіра

690 ₴
- Немає в наявності
- Код: D352-390/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленька жіноча сумка стьогана сумочка на широкому ремені чорна екошкіра
Відправка Новою та Укрпоштою
Наложений платіж новою поштою по передоплаті 150 грн.
Лаконічна сумочка клатч - те, що потрібно для стильного образу!
Сумочка виконана зі стьобаної гладкої екошкіри, має два відділення з підкладкою під двома блискавками, всередині відкрита кишеня та кишеня на блискавці. Позаду кишеня на блискавці.
Прикраса - пензлики та знімна ручка-ланцюжок.
- У комплекті текстильний ремінь 140 см, довжина ланцюжка – 40 см.
- Розміри сумочки: висота - 16 см, ширина 22 см, глибина - 9 см.
- Виробництво Фабричний Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Довжина плечового ременя | 1400 мм |
| Довжина ручок | 400 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 2 основних, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 690 ₴









