Жіноча сумка-мішок м'яка велика красива модна шкірозамінник марсала

920 ₴
- Немає в наявності
- Код: D638-670/2
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка-мішок м'яка велика красива модна шкірозамінник марсала
Відсилання Новою й Укрпошта ежедневно
Накладений платіж за передоплатою 150 грн.
Красива жіноча сумка-мішок, виготовлена з якісного шкірозамінника. Сумка має одне відділення на блискавці з підкладкою, всередині перегородка на блискавці, відкрита кишеня та кишеня на блискавці.
Попереду дві вертикальні кишені на блискавці. На зворотному боці кишеня на блискавці.
Розміри: ширина — 32 см, висота 26 см, дно 14 см. Плечові ручки заввишки 20 см, у комплекті довгий регульований ремінь 110 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Довжина плечового ременя | 1110 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Перегородка на блискавці, 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Марсала |
- Ціна: 920 ₴







