Жіноча сумка-мешок формату А4 велика модна зручна чорна шкірзам

970 ₴
- Немає в наявності
- Код: D695-2/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка-мешок формату А4 велика модна зручна чорна шкірзам
Розміри сумки: 30х28х13см
Висота ручок – 27см
Без довгого ременя
Характеристики:
Матеріал – Якісний шкірозамінник
Кількість відділень -1
3 зовнішні кишені, 2 попереду і 1 ззаду.
- Відправка Наложеним платежем Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 970 ₴






