Жіноча сумка середня містка м'яка сіра екошкіра

815 ₴
- В наявності
- Код: D648-4
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка середня містка м'яка сіра екошкіра
Розміри сумки:30х24х12см
Висота ручки –20см
Довжина ременя з екошкіри 120 см, довжина текстильного ременя 90 см
Характеристики:
Матеріал –екошкіра
Кількість відділень –1
Позаду та попереду кишені на блискавці.
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Сірий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 24 мм |
| Довжина | 31 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Довжина ручок | 420 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 815 ₴









