Елегантна жіноча сумка-мішок містка чорна натуральна замша+шкірзам

1 080 ₴
- Немає в наявності
- Код: 61571-830/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елегантна жіноча сумка-мішок містка чорна натуральна замша+шкірзам
Відправка Новою і Укрпоштою щодня
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Красива жіноча сумка мішок, виконана з натуральної замші та якісного шкірозамінника. Сумка має одне відділення на блискавці з підкладкою, всередині перегородка на блискавці, відкрита кишеня та кишеня на блискавці.
На звороті кишеня на блискавці.
Розміри: ширина по дну - 31 см, ширина по верху 37 см, висота посередині 30,5 см, дно 12см. Плечова ручка завдовжки 48см.
У комплекті довгий ремінь 131 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Довжина плечового ременя | 1310 мм |
| Довжина ручок | 480 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Комбінований |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 1 080 ₴








