Жіноча сумка комбінована чорна натуральна замша+шкірзам

930 ₴
- Немає в наявності
- Код: D312-695/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка комбінована чорна натуральна замша+шкірзам
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Накладений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильна жіноча сумочка на 2 відділення. Виконана з натуральної замші та якісної гладкої екошкіри. Сумочка на 2 відділу з підкладкою, кожне під своєю блискавкою. Всередині відкрита кишеня та кишеня на блискавці.
Спереду та на зворотному боці кишеня на блискавці.
Розміри сумочки: висота — 19 см, ширина за дном — 27 см, глибина — 12,5 см
Знімний широкий ремінь 125 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Комбінований |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 930 ₴









