Жіноча сумка на 2 відділення формат А4 модна чорна екошкіра

950 ₴
- Немає в наявності
- Код: 78983-725/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка на 2 відділення формат А4 модна чорна екошкіра
Відправка Новою та Укрпоштою
Накладений платіж за передоплатою 150 грн.
Модна новинка!
Гарна містка жіноча сумка, виготовлена з м'якої приємної на дотик екошкіри. Сумка має одне відділення на блискавці, всередині перегородка на блискавці, кишеню на блискавці та кишеню для телефона.
Сзади - карман на магните. Попереду дві кишені на магніті.
- Розміри: Ширина за дном 34 см, висота по центру 28 см, глибина 9 см.
- Довгий регульований ремінь — 136 см
- Довжина коротких ручок — 41 см
- Виробництво: Фабричний Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина ручок | 410 мм |
| Довжина плечового ременя | 1360 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 950 ₴









