Гарна жіноча сумка м'якої форми містка модна чорна екошкіра

870 ₴
- Немає в наявності
- Код: 78449-640/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гарна жіноча сумка м'якої форми містка модна чорна екошкіра
Відправка Новою та Укрпоштою
Накладений платіж за передоплатою 150 грн.
Модна новинка!
Гарна містка жіноча сумка, виготовлена з м'якої приємної на дотик екошкіри. Сумка має одне відділення на блискавці, всередині перегородка на блискавці, кишеню на блискавці та кишеню для телефона.
Ззаду — кишеня на блискавці. Попереду кишеня на магніті.
- Розміри: Ширина за дном 30 см, ширина вгорі 34 см, висота по центру 25 см, глибина 11 см.
- Довгий регульований ремінь — 133 см
- Довжина короткого ременя — 68 см.
- Довжина коротких ручок — 34 см
- Виробництво: Фабричний Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина ручок | 340 мм |
| Довжина плечового ременя | 1330 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 870 ₴








