Жіноча сумка квадратна стильна комбінована під рептилію чорна замша+шкірзам

860 ₴
- Немає в наявності
- Код: 73712-640/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка квадратна стильна комбінована під рептилію чорна замша+шкірзам
Відправка Новою та Укрпоштою
Накладений платіж за передоплатою 150 грн.
Стильна жіноча сумка лаконічної квадратної форми, виготовлена з натуральної замші з тисненням під рептилію і структурного шкірозамінника. Має одне середнє відділення на блискавці, всередині відкрита кишеня и кишеня на блискавці. З боків відкриті відділення-кишені.
Поміщається формат А4.
До комплекту входить знімний регульований довгий ремінь — 135 см.
Розміри: 31,5 см ширина, 28 см висота, 12 см глибина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 315 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Комбінований |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 860 ₴









