Жіноча сумка через плече середня сумочка сіра натуральна замша+шкірзам

900 ₴
- Немає в наявності
- Код: 88099-680/3
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка через плече середня сумочка сіра натуральна замша+шкірзам
Відправка Новою та Укрпоштою
Накладений платіж за передоплатою 150 грн.
Невелика жіноча сумочка через плече, виготовлена з якісної екошкіри та натуральної замші. У сумочки одне відділення з підкладкою на блискавці, унутри кишеня на блискавці та відкрита кишеня.
Спереду кишеня на блискавці під клапаном.
Ззаду кишеня на блискавці.
- Розмір сумочки: ширина 26,5 см, висота 20 см, глибина 11 см
- Довжина короткої ручки — 54 см.
- У комплекті довгий ремінь — 143 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Комбінований |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Колір | Сірий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення під клапаном |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 265 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина ручок | 540 мм |
| Довжина плечового ременя | 1430 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 900 ₴








