Жіноча сумка містка комбінована чорна модна замша+шкірзам

1 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 79059-890/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка містка комбінована чорна модна замша+шкірзам
Відправка Новою та Укрпоштою
Накладений платіж за передоплатою 150 грн.
Красива жіноча сумка мішок, виготовлена з натуральної замші та якісного шкірозамінника. Сумка має одне відділення на блискавці з підкладкою, всередині перегородка на блискавці, відкрита кишеня та кишеня на блискавці.
На зворотному боці кишеня на блискавці. З боків кишені на блискавці.
Розміри: ширина по дну — 32 см, ширина по верху 37 см, висота посередині 31 см, дно 14,5 см. Плечова ручка завдовжки 44 см.
У комплекті довгий ремінь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Довжина ручок | 440 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Комбінований |
| Відділення | Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 145 мм |
- Ціна: 1 150 ₴









