Жіноча сумка каркасна офісна ділова класична чорна екошкіра

890 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8612-480/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка каркасна офісна ділова класична чорна екошкіра
Відправка Новою та Укрпоштою
Накладений платіж за передоплатою 150 грн.
Класика!
Невелика жіноча сумочка лаконічної прямокутної форми — ідеальний варіант як повсякденна офісна сумка. Сумка виготовлена з гладкої екошкіри. Має три відділення під однією змійкою з підкладкою, всередині кишеньки під телефон і ключі. Ззаду кишеня на блискавці. Ремінь на плече в комплекті.
Розміри сумочки: 31,5 х 23 х 13 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karlos Marconi |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 315 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 3 основних, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 890 ₴






