Жіноча сумка красива середня чорна натуральна замша+шкірзам

1 050 ₴
- Немає в наявності
- Код: D649-790/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка красива середня чорна натуральна замша+шкірзам
Відправка Новою і Укрпоштою щодня
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Красива жіноча сумка на кожен день, виконана з натуральної замші та структурного шкірзаму. Сумка має два відділення з підкладкою, кожне під своєю блискавкою, всередині відкрита кишеня та кишеня на блискавці.
На звороті кишеня на блискавці.
Розміри: ширина по дну 33 см, висота 24 см., дно 14см. Довгий ремінець регулюється до 134см.
Висота ручок 18см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Довжина плечового ременя | 1340 мм |
| Довжина ручок | 180 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Комбінований |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 140 мм |
- Ціна: 1 050 ₴









