Сумка жіноча середня на широкому ремені леопардова шкірзам

730 ₴
- Немає в наявності
- Код: D194-490/9
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка жіноча середня на широкому ремені леопардова шкірзам
Відправка Новою і Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Невелика жіноча сумочка лаконічної прямокутної форми, виготовлена з якісного шкірозамінника. Сумочка має одне відділення на блискавці з підкладкою. Всередині відкрита кишеня і кишеня на блискавці.
Позаду кишеня на блискавці.
У комплекті довгий текстильний ремінь 160 см.
Розміри сумочки: висота - 22 см, ширина - 28 см, глибина - 12 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Довжина плечового ременя | 1600 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 120 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Леопардовий |
- Ціна: 730 ₴





