Жіноча сумка через плече містка сумочка кроссбоді чорна шкірзам

850 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0505-550/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка через плече містка сумочка кроссбоді чорна шкірзам
Відправка Новою і Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Містка жіноча сумочка кроссбоді, виконана з якісного структурного шкірозамінника. У сумочки одне основне відділення, що закривається на блискавку. Всередині відкрита кишеня та кишеня на блискавці.На звороті кишеня на блискавці.
Фурнітура срібло.
- Розмір сумочки: ширина по центру 29см, висота 22см, глибина 17см
- Максимальна довжина ременя 160 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Довжина плечового ременя | 1600 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Овальна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 170 мм |
- Ціна: 850 ₴





