Велика жіноча сумка формат А4 стильна містка моко екошкіра

780 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0515-550/3
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика жіноча сумка формат А4 стильна містка моко екошкіра
Відправка Новою поштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильна містка жіноча сумка, виконана з якісної гладкої екошкіри. Сумка має одне відділення на блискавці, поділене навпіл перегородкою на блискавці. Всередині кишеня на блискавці і відкрита кишеня. На звороті кишеня на блискавці.
Розміри: 33 ширина по дну, 22 висота, 12 глибина.
Плечовий ремінь – 80 см (довжина не регулюється).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Довжина плечового ременя | 800 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Мокко |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 780 ₴






