Жіноча сумка формат А4 на широкому ремені біла шкірзам

790 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0521-510/4
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка формат А4 на широкому ремені біла шкірзам
Відправка Новою і Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Містка жіноча сумка лаконічної прямокутної форми, формату А4. Виготовлена з якісного шкірозамінника. Сумка має одне відділення на блискавці з підкладкою. Всередині відкрита кишеня і кишеня на блискавці.
У комплекті довгий ремінь 135 см.
Розміри сумочки: висота - 26 см, ширина - 32 см, глибина - 11 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 790 ₴




